top of page

Sakvarеli – перекладається як “моє Кохання”. Кохання – це найперше почуття, яке народилося у грузинського народу – любов до всього людства, а найголовніше – любов до гостей.

Традиції гостинності в Грузії якнайкраще відображені в грузинському прислів'ї: «Кожен гість – подарунок від Бога». Гість у грузинському будинку має чи не королівський статус, незалежно від того, чи залишається він там надовго, чи лише на один вечір.

Щоб відчути грузинську привітність, Вам не потрібно їхати 1852 км в Тбілісі, всі найсмачніші грузинські страви Ви можете скуштувати в ресторані "Сакварелі".

Мабуть, найкраща в Києві грузинська кухня та найщиріша гостинність!

Ми готуємо за традиційними грузинськими рецептами з використанням свіжих домашніх продуктів.

Тепла домашня атмосфера нарівні з відмінним сервісом зроблять ваш вечір незабутнім.

Відгуки

fd637.png

Лиза

1

«Очень достойная грузинская кухня, чудное место, душевный персонал. За хачапури и шашлык отдельное спасибо. Всем советую!»

Кристина

2

«Очень классное место.Еда замечательная, персонал очень хорошо справляется со своей работой.Отличное место, чтобы вкусно поесть.Советую.»

3

Юрій Гриценко

«Супер ресторан, супер обслуговування і супер атмосфера! Для тих, хто хоче спробувати справжню грузинську кухню, це місце можу порекомендувати одразу! Все було дуже-дуже (ну дуже!) смачно :) Офіціанти привітні, місце для ресторану - чудове! Рекомендую всім».

534e3a386f6dbdcd5e1e7cb0fb878724.png
bottom of page